Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÖNCE BELEDİYE BAŞKANLARIYLA TOPLANTI SONRA ILGAZ’DA CAMİ AÇILIŞI

   Vali Abdullah Ayaz’ın programı bugün oldukça yoğundu. İlk olarak İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla birlikte başkanlığını yaptığı COVİD-19 Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Yardımcıları Abdullah Aslaner, Şahin Bayhan, Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Aykurt, İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile teknik personeller katıldı.      Toplantıda COVİD-19 […]
Çankırı - 30 Ekim 2020 21:12 A A
   Vali Abdullah Ayaz’ın programı bugün oldukça yoğundu. İlk olarak İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla birlikte başkanlığını yaptığı COVİD-19 Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Yardımcıları Abdullah Aslaner, Şahin Bayhan, Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Aykurt, İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile teknik personeller katıldı.      Toplantıda COVİD-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan ve alınacak tedbirler ile Belediyelerce yapılacak olan çalışmalar hakkında istişareler yapıldı. Vali Ayaz toplantının ardından öğleden sonra da Ilgaz ilçemizde yapımı tamamlanan Ertuğrul Gazi Camisinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa Vali Ayaz ile birlikte Ilgaz Kaymakamı Osman Uğurlu, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış öncesi konuşan Vali Abdullah Ayaz, kısa süre önce yapımı tamamlanan caminin Ilgaz halkına hayırlar getirmesini dileyerek, caminin yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Çankırı - 21:12 A A
BENZER HABERLER