-5° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÖMERALP KADER’E BİR DESTEK DE DEMİRBAŞ ERKEK KUAFÖRÜNDEN

Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Polat Kader’in, 2 yaşındaki SMA Tip 1 hastası oğlu Ömer Alp Kader için bütün Çankırı ve dünyanın dört bir yanında yaşayan Çankırı’lılar seferber oldular. Çankırı’mızın sevilen erkek kuaförlerinden Demirbaş Erkek Kuaför Salonu da #ömeralpyaşasın kampanyasına destek olabilmek için 19 Ağustos Perşembe günkü tüm hasılatını Ömeralp Kader’in tedavisi için […]
Çankırı - 18 Ağustos 2021 13:04 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Polat Kader’in, 2 yaşındaki SMA Tip 1 hastası oğlu Ömer Alp Kader için bütün Çankırı ve dünyanın dört bir yanında yaşayan Çankırı’lılar seferber oldular. Çankırı’mızın sevilen erkek kuaförlerinden Demirbaş Erkek Kuaför Salonu da #ömeralpyaşasın kampanyasına destek olabilmek için 19 Ağustos Perşembe günkü tüm hasılatını Ömeralp Kader’in tedavisi için açılan hesaba göndereceğini açıkladı.

Demirbaş Erkek Kuaför Salonu sahibi İbrahim Demirbaş,  “Ömeralp’e destek için biz de birşeyler yapmak istedik ve bir günlük hasılatımızı Ömeralp’in tedavisi için açılan hesaba gönderme kararı aldık. Bu kampanyamızda yapacağımız traşlardan belirli bir ücret almayı düşünmüyoruz, Ömeralp’imiz için kimin gönlünden ne koparsa.

Yine bu kampanyamız için öncelikle sayın Valimizi ve Çankırı’mızın tüm mülkî ve idarî amirlerini, tüm kurum idareci ve çalışanlarımızı, oda başkanlarımızı, STK’larımızı ve tüm halkımızı 19 Ağustos Perşembe günü Demirbaş Erkek Kuaför Salonumuza bekliyoruz. Kampanyamız sabah gelen ilk müşterimizle başlayıp gece giden son müşterimizle sona erecektir. İnşallah bu kampanyalar çoğalır ve Ömer Alp bir an önce tedavi olup sağlıklı bir birey olarak hayatını sürdürür.” dedi.

Olay 18 ailesi olarak biz de bu tür kampanyaların çoğalıp Ömer Alp bebeğin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz. Haydi Çankırı #ömeralpyaşasın …

Çankırı - 13:04 A A
BENZER HABERLER