Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÖMERALP KADER YARDIMLARINIZI BEKLİYOR

2 yaşındaki SMA Tip 1 hastası Ömeralp için düzenlenen kampanyalarda yoğun çabalara rağmen maalesef henüz gereken para toplanabilmiş değil. Valilik onaylı yardım kampanyaları, canlı yayınlar derken halkımız Ömeralp için düzenlenen kermeslerde de Ömeralp’in tedavisine destek olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta düzenlenen 2 kermes ve gelen yardımlar sonunda Ömeralp için gereken paranın ancak % 13’üne ulaşılmış […]
Çankırı - 25 Ekim 2021 14:58 A A

2 yaşındaki SMA Tip 1 hastası Ömeralp için düzenlenen kampanyalarda yoğun çabalara rağmen maalesef henüz gereken para toplanabilmiş değil. Valilik onaylı yardım kampanyaları, canlı yayınlar derken halkımız Ömeralp için düzenlenen kermeslerde de Ömeralp’in tedavisine destek olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen 2 kermes ve gelen yardımlar sonunda Ömeralp için gereken paranın ancak % 13’üne ulaşılmış oldu. Küçük Ömeralp’in babası Polat Kader, Çankırı halkının Ömeralp için başlatılan kampanyalara gösterdiği destekten duydukları memnuniyeti şöyle dile getirdi:

“2 yaşını doldurmuş, SMA Tip 1 ölümcül kas hastası Ömer Alp bebeğimiz için Çankırı Karatekin Üniversitesi Uluyazı Kampüsü’nde ve merkez Karatekin Parkı’nda 2 kermes düzenledik. Yapılan kermeslerde destek vermiş olan tüm üniversite öğrencilerimiz ve Çankırılı hemşehrilerimiz sayesinde toplamda 95 bin TL para toplandı…

Evladımız için başlattığımız kampanyada yüzde birlik kısım için büyük katkısı olan bu kermeslere destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Bundan sonrasında da yardım kampanyalarımız devam edecek, kermeslerimiz devam edecek. Ömeralp’imizi yaşatabilmek için elimizden gelen herşeyi fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz. Bunu da siz değerli halkımızın yardımlarıyla başaracağımıza olan inancımız sonsuzdur.

Buradan emeği geçen başta sayın Valimiz Abdullah Ayaz, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz sayın Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekilimiz sayın Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkanımız sayın İsmail Hakkı Esen ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörümüz Prof.Dr. Harun Çiftçi olmak üzere tüm kamu kurumlarına, çalışanlarına, sevgili öğrencilerimize ve çok değerli Çankırı halkına desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Halkımızın bizi bu zorlu yolda yalnız bırakmayacağına olan inancımız sonsuzdur.

Saygılarımızla…”

#ÖmeralpYaşasın

Çankırı - 14:58 A A
BENZER HABERLER