Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÖMER TOPUZ GÜREŞ SALONU ESKİ GÜNLERİNE DÖNECEK

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Ömer Topuz Güreş Salonu’nda tadilata başlandı. Yaklaşık olarak 2,5 yıldır kapalı olarak bekletilen Atatürk Stadyumu açık tribün altında yer alan Ömer Topuz Güreş Salonu bakım onarım çalışmalarının ardından tekrar Çankırı güreş camiasının hizmetine sunulacak. Göreve geldiği günden bu yana tesisler bazında yeni proje ve bakım onarım çalışmalarına […]
Çankırı - 10 Haziran 2020 15:43 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Ömer Topuz Güreş Salonu’nda tadilata başlandı.

Yaklaşık olarak 2,5 yıldır kapalı olarak bekletilen Atatürk Stadyumu açık tribün altında yer alan Ömer Topuz Güreş Salonu bakım onarım çalışmalarının ardından tekrar Çankırı güreş camiasının hizmetine sunulacak.

Göreve geldiği günden bu yana tesisler bazında yeni proje ve bakım onarım çalışmalarına ağırlık veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak “ Çankırılı güreşçilere uzun senelerdir hizmet veren Ömer Topuz Güreş Salonu, yağmur sularının içeriye sızmasıyla ilgili bir problem yüzünden yaklaşık olarak 2,5 yıldır atıl bir şekilde kaderine terk edilmiş durumdaydı. Salon içinde ve dışında baştan aşağıya genel bir bakım onarım yapacağız. Bu salonumuz ilimizin merkezinde olması nedeniyle güreşçilerimize daha iyi hizmet verecektir. Ayrıca Çankırı’mızın önemli şampiyonlarından merhum Ömer Topuz’un adını taşıyan bir salonun kapalı kalması da oldukça üzücü bir durumdu. Nice şampiyon pehlivanların yetişmesi temennisi ile güreş camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Çankırı - 15:43 A A
BENZER HABERLER