13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÖMER DÖNGELOĞLU KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ

 Kanal 7 ekranlarının sevilen yüzü İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu bir süredir koronavirüs tedavisi gördüğü Başakşehir Hastanesi’nde bugün vefat etti. Döngeloğlu’nun cenazesi, Başakşehir Devlet Hastanesi’nin morgundan ailesi ve yakınları tarafından alınarak ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Edirnekapı aile mezarlığına defnedildi. 1968’de Tokat’ın Zile ilçesinde doğan Ömer Döngeloğlu, İlkokulu Zile Altunyurt İlkokulu’nda, orta eğitimini Zile […]
Genel - 3 Mayıs 2020 22:20 A A

 Kanal 7 ekranlarının sevilen yüzü İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu bir süredir koronavirüs tedavisi gördüğü Başakşehir Hastanesi’nde bugün vefat etti.

Döngeloğlu’nun cenazesi, Başakşehir Devlet Hastanesi’nin morgundan ailesi ve yakınları tarafından alınarak ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Edirnekapı aile mezarlığına defnedildi.

1968’de Tokat’ın Zile ilçesinde doğan Ömer Döngeloğlu, İlkokulu Zile Altunyurt İlkokulu’nda, orta eğitimini Zile İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından uzun yıllar kamuda çeşitli görevlerde çalıştı.

Bu arada merhum Ömer Döngeloğlu ile aynı hastanede koronavirüs tedavisi gören eşi Zeynep Döngeloğlu’nun da vefat ettiği yönündeki haberlere yalanlama geldi. Son alınan bilgilere göre Zeynep Döngeloğlu’nun sağlık durumu hakkında net bir bilgi verilmezken hastanede tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Genel - 22:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.