14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

OKULLARIMIZDA GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Hizmetleri teknik personelleri tarafından  ülkemizdeki deprem riski göz önüne alınarak okul ve kurumlarımızda deprem güçlendirme  çalışmaları devam ettirilmektedir. Eğitim binalarımızda yaptırılan deprem tahkik sonuçlarına göre elde edilen veriler doğrultusunda ödenek imkanları da göz önünde bulundurularak 2020 yılı içerisinde 12.000.000,00 TL ödenekle aşağıda isimleri yer alan okullarımızın  güçlendirme […]
Çankırı - 24 Temmuz 2020 23:55 A A

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Hizmetleri teknik personelleri tarafından  ülkemizdeki deprem riski göz önüne alınarak okul ve kurumlarımızda deprem güçlendirme  çalışmaları devam ettirilmektedir.

Eğitim binalarımızda yaptırılan deprem tahkik sonuçlarına göre elde edilen veriler doğrultusunda ödenek imkanları da göz önünde bulundurularak 2020 yılı içerisinde 12.000.000,00 TL ödenekle aşağıda isimleri yer alan okullarımızın  güçlendirme çalışmalarına başlanmıştır.

Kurşunlu ÇPAL Pansiyon Binası

Eldivan Şehit Üsteğmen Yılmaz Gülhan Ortaokulu

Şehit Mehmet Ata MTAL eğitim binası (2 blok)

Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet İlkokulu

Ilgaz Yavuz Sultan Selim İlkokulu

Şehit Uğur Hiçyılmaz Anaokulu

Adnan Menderes İlkokulu

Güçlendirmeye alınan okul ve kurumlarımızda çalışmalar devam etmektedir. Okullarımızın açılması ile birlikte olası gecikme durumlarına karşı gerekli tedbirler alınmış olup (taşıma-yemek ve pansiyon)  güçlendirmesi yapılan binalarımızın eğitim öğretim sezonuna yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Çankırı - 23:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.