20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“ÖĞRENCİLERİM İÇİN YAPAY ZEK” PROJESİ HAYATA GEÇİYOR

      Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi 2020-2021 eğitim öğretim yılı Ocak ve Mayıs ayları arasında yapılacak olan “Öğrencilerim İçin Yapay Zekâ” isimli, Türkiye genelinde 8 Bilim ve Sanat Merkezinin ortak olduğu e-Twinning projesinde proje ortağı olarak katılım sağladı.       Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Bilişim Teknolojileri öğretmeni […]
Eğitim - 12 Şubat 2021 22:51 A A

      Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi 2020-2021 eğitim öğretim yılı Ocak ve Mayıs ayları arasında yapılacak olan “Öğrencilerim İçin Yapay Zekâ” isimli, Türkiye genelinde 8 Bilim ve Sanat Merkezinin ortak olduğu e-Twinning projesinde proje ortağı olarak katılım sağladı.

      Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Bilişim Teknolojileri öğretmeni Emine Irmak Ersin rehberliğinde BYF-2 grubu öğrencileri tarafından proje takvimine uygun işbirlikçi etkinlikler gerçekleştirmesi planlanıyor.

      Proje kapsamında öğrenciler; Yapay Zekâ alanında farkındalık elde ederek, mBlock ve Pictoblox isimli blok tabanlı kodlama ile yapay zekâ kullanımını öğrenecek ayrıca proje boyunca web2.0 araçlarını aktif kullanarak öğrenmeyi anlamlı hale getirerek kalıcı öğrenmeler sağlayacaklardır.

      Projede emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz.

Eğitim - 22:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.