17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÖĞRENCİ KAYBETTİ MUHTAR BULDU BELEDİYE TESLİM ETTİ

      Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, bir öğrenciye ait olduğu tespit edilen buluntu parayı sahibine ulaştırdı. Üniversite öğrencisi genç, belediyeden yapılan anonslar neticesinde kaybettiği parasına kavuştu. Çankırı’da üniversite öğrencisi olan Burak Çağrı, bozdurduğu altının parasını alışveriş merkezi önünde düşürdü. Alışveriş yaparken paranın cebinde olmadığını fark eden genç, belediyeden yapılan buluntu para anonsları ile Zabıta […]
Çankırı - 16 Eylül 2020 17:43 A A

      Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, bir öğrenciye ait olduğu tespit edilen buluntu parayı sahibine ulaştırdı. Üniversite öğrencisi genç, belediyeden yapılan anonslar neticesinde kaybettiği parasına kavuştu.

Çankırı’da üniversite öğrencisi olan Burak Çağrı, bozdurduğu altının parasını alışveriş merkezi önünde düşürdü. Alışveriş yaparken paranın cebinde olmadığını fark eden genç, belediyeden yapılan buluntu para anonsları ile Zabıta Müdürlüğüne başvurdu. Merkeze bağlı Küçüklü köyü Muhtarı Mehmet Koruk tarafından bulunarak Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne teslim edilen 760 TL, gence ulaştırıldı. Yetkililerden parasını teslim alan Burak Çağrı, “Ailemin verdiği altını bozdurup bir şeyler alacaktım. Parayı bulamayınca düşürdüğümü anladım ve panikledim. Daha sonra Belediyeden yapılan anonsu duydum ve hemen başvurdum. Paramı eksiksiz bir şekilde aldığım için çok mutluyum. Öğrencisi olduğum Çankırı’nın insanları ile ilgili güzel bir anı olarak kalacak bende. Parayı getiren Mehmet Koruk’a ve belediye yetkililerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Çankırı - 17:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.