reklam
reklam
DOLAR32,2701% 0.07
EURO35,0193% -0.07
STERLIN41,2593% 0.05
FRANG35,3849% 0.11
ALTIN2.446,02% -0,04
BITCOIN68.860,260.125
reklam

NURETTİN OK HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KURSLARI DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
NURETTİN OK HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KURSLARI DEVAM EDİYOR
reklam

Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde de kurs faaliyetlerine devam ediyor. Şube müdürleri Bekir CESUR ve İbrahim FIRAT, açılan kursları denetlemek ve kurslar hakkında bilgi almak için Halk Eğitim Merkezi bünyesinde hizmet veren Bilgisayar İşletmenliği, Takı Yapım Teknikleri ve Şiş Örücülüğü kurslarını ziyaret ettiler. Şube müdürlerine kurum müdürümüz Zekeriya YELMEN eşlik etti.
Ziyarette kursiyerlerin istek ve önerileri dinlendi. Kursiyerler ile görüşen Şube Müdürü Bekir CESUR, ”İlimizde eğitim faaliyetleri devam etmektedir. Katılımcılara gerekli bilgi, beceri ve davranışları kazandırmak için örgün eğitimin içinde ve dışında olan vatandaşlarımıza ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda eğitimler düzenleniyor. Ekonomik, toplumsal ve kültürel gelişimleri sağlayıcı nitelikte çalışmalar olması bakımından yapılan iş son derece kıymetlidir.” dedi.
Bekir CESUR’dan sonra söz alan Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zekeriya YELMEN, “ Kurumumuzda çeşitli dallarda eğitimler sürmektedir. Vatandaşlarımızın kendilerini geliştirmeleri için sunduğumuz imkanlar devam edecektir. Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde bulunan hastalara yönelik istek ve yetenekleri doğrultusunda uğraş terapileri adı altında Takı Yapım Teknikleri ve Şiş örücülüğü kursu açılarak destek sağlanmaktadır.” dedi.

reklam

YORUM YAP