20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

NUHOĞLU’NDAN GAZETECİLER GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET

Engelli olmak kimsenin kendi tercihi olmadığı gibi engelli olmamak da kimsenin elinde değil. Hepimiz birer engelli adayıyız, ancak engelli kardeşlerimize toplumumuzun bakış açısı maalesef henüz istenilen noktaya gelebilmiş değil. Engelli kardeşlerimizin bizlerden tek isteği ilgi ve sevgi. Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı ve Dünya Sağırlar İslam Federasyonu Başkan Yardımcısı Recep Nuhoğlu bizzat ziyaretimize […]
Çankırı - 14 Ocak 2021 13:06 A A

Engelli olmak kimsenin kendi tercihi olmadığı gibi engelli olmamak da kimsenin elinde değil. Hepimiz birer engelli adayıyız, ancak engelli kardeşlerimize toplumumuzun bakış açısı maalesef henüz istenilen noktaya gelebilmiş değil. Engelli kardeşlerimizin bizlerden tek isteği ilgi ve sevgi.

Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı ve Dünya Sağırlar İslam Federasyonu Başkan Yardımcısı Recep Nuhoğlu bizzat ziyaretimize gelerek Gazeteciler Günümüzü kutladı. Nuhoğlu, derneklerine verdiğimiz desteklerden dolayı Genel Yayın Yönetmenimiz Sedat Öztürk’e teşekkürlerinin ardından sitemiz için çok büyük anlamlar ifade eden bir de hediye sundu. Bu samimi ziyareti ve hediyesi için kendisine ve dernek üyesi tüm engelli kardeşlerimize teşekkürler ediyoruz.

 

Çankırı - 13:06 A A
BENZER HABERLER