Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

NEDEN SPOR YAPMALIYIM

Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü (SerGenç), 24 Ocak Pazar akşamı 20:30 daki Instagram hesabı canlı yayınında Server Gençlik Spor Komisyon Başkanı  Tamer Arık  ile “Neden spor yapmalıyım ve bu dönemde nasıl spor yapabilirim” sorularının cevabını aradı. Neden spor yapmalıyım başlığı altında hayatımızı her yönüyle daha dinç ve verimli geçirebilmek için; _Günlük işlerimizin daha […]
Genel - 25 Ocak 2021 20:27 A A

Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü (SerGenç), 24 Ocak Pazar akşamı 20:30 daki Instagram hesabı canlı yayınında Server Gençlik Spor Komisyon Başkanı  Tamer Arık  ile “Neden spor yapmalıyım ve bu dönemde nasıl spor yapabilirim” sorularının cevabını aradı.
Neden spor yapmalıyım başlığı altında hayatımızı her yönüyle daha dinç ve verimli geçirebilmek için;
_Günlük işlerimizin daha kolaylaşacağını
_Hayatımızda istikrar ve zorluklara karşı direnme gücü verdiğini
_Kilo kontrolünde önemli olduğunu
_Öfke kontrolü ve strese karşı faydalarını
_Dikkat eksikliği ve odaklanmada da spordan istifade edilebileceğini, güncel bir çok rahatsızlığa spor yardımıyla dur diyebileceğimizi değerlendirdi.

Ayrıca bu dönemde “Nasıl  Spor Yapabilirim” başlığı altında yürüyüşle, evde bize uyan kendi ağırlığımızla yaptığımız hareketler sıralandı. Basit aletlerle hareketler yapılabileceğini, pandemi kurallarına dikkat eden ve il hıfzısıhha kurullarının müsaadesi ile çalışan uygun yapıda spor salonlarına gidilebileceği değerlendirildi.

Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü başkanı Adem Salih Aktepe Programı güzel  sunumundan dolayı Tamer Arık beye teşekkür etti.

Programı izlemek için linkimiz:
https://www.instagram.com/tv/CKb-XEnAl14/?igshid=anklxj7g6wh2

Genel - 20:27 A A
BENZER HABERLER