Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

NASREDDİN HOCA FIKRA CANLANDIRMA YARIŞMASINDA BÖLGE 3.SÜ KORGUN’DAN

Nasreddin Hoca’yı anmak, gelecek kuşaklara aktarmak, Nasreddin Hoca’nın bilge kişiliğini anlatabilmek ve onu tüm dünyaya tanıtmak amacıyla Akşehir Belediyesi tarafından Nasreddin Hoca Anma Günleri kapsamında düzenlenen 5. Ulusal İlkokullar Arası Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışmasının final sonuçları belli oldu. İlimizi temsilen Korgun Şehit Komiser Veysel Çirişlioğlu İlkokulu öğretmenleri ve öğrencilerinden oluşan ekip ile katılım sağlanan […]
Çankırı - 21 Ocak 2022 22:08 A A

Nasreddin Hoca’yı anmak, gelecek kuşaklara aktarmak, Nasreddin Hoca’nın bilge kişiliğini anlatabilmek ve onu tüm dünyaya tanıtmak amacıyla Akşehir Belediyesi tarafından Nasreddin Hoca Anma Günleri kapsamında düzenlenen 5. Ulusal İlkokullar Arası Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışmasının final sonuçları belli oldu.

İlimizi temsilen Korgun Şehit Komiser Veysel Çirişlioğlu İlkokulu öğretmenleri ve öğrencilerinden oluşan ekip ile katılım sağlanan Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma yarışmasında öğrencilerimiz bölge üçüncüsü oldular. Okul yönetimine ve öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür eder öğrencilerimizi elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ederiz.

Yarışma Videosuna Ulaşmak İçin https://youtu.be/KwdOaGlXWr4

Çankırı - 22:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.