Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MUSTAFA ÇIBIK YENİDEN İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI OLDU

5 Nisan Pazartesi günü yapılan İl Genel Meclisi toplantısında Meclis Başkan seçimi de yapıldı. Mevcut Başkan Mustafa Çıbık ve Hasan Metin’in aday gösterildiği seçimler gizli oylama şeklinde yapıldı. 25 meclis üyesinin oy kullandığı seçimler sonucunda Mustafa Çıbık 16 oy, Hasan Metin ise 8 oy aldı, 1 oy da geçersiz sayıldı. Meclis Başkanlık seçiminin ardından yapılan […]
Çankırı - 6 Nisan 2021 19:29 A A

5 Nisan Pazartesi günü yapılan İl Genel Meclisi toplantısında Meclis Başkan seçimi de yapıldı. Mevcut Başkan Mustafa Çıbık ve Hasan Metin’in aday gösterildiği seçimler gizli oylama şeklinde yapıldı. 25 meclis üyesinin oy kullandığı seçimler sonucunda Mustafa Çıbık 16 oy, Hasan Metin ise 8 oy aldı, 1 oy da geçersiz sayıldı.

Meclis Başkanlık seçiminin ardından yapılan 1. Başkanvekilliği seçimini 16 oyla Ruhi Şeker, 2. Başkanvekilliği seçimini ise 13 oyla Alaattin Demir kazandı. Asil kâtip üyeliklerine Hüseyin Aktaş ve Adem Tüysüz’ün yedek kâtip üyeliklerine ise Tuğrul Kaya ile İshak Akdemir’in seçildiği toplantı sonunda bir teşekkür konuşması yapan Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, “2019 yılında halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda birlik ve beraberlik içinde yürüttüğümüz çalışmalara önümüzdeki dönemde de devam edeceğimize inancımız tamdır.” dedi.

Çankırı - 19:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.