13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

MUHTARLAR VE BAŞKAN ESEN İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle ve köy muhtarları ile iftar programında bir araya geldi. Sosyal Tesiste düzenlenen iftar yemeğine ev sahipliği yapan Başkan Esen, Çankırı’ya hizmet yolunda en büyük çözüm ortaklarının muhtarlar olduğunu ifade etti. Başkan Esen, Ramazan ayında geleneksel iftar yemeklerine devam ediyor. İftar çadırında kurulan sofraların yanı sıra şehrin yönetiminde […]
Çankırı - 27 Mart 2023 22:10 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle ve köy muhtarları ile iftar programında bir araya geldi. Sosyal Tesiste düzenlenen iftar yemeğine ev sahipliği yapan Başkan Esen, Çankırı’ya hizmet yolunda en büyük çözüm ortaklarının muhtarlar olduğunu ifade etti.

Başkan Esen, Ramazan ayında geleneksel iftar yemeklerine devam ediyor. İftar çadırında kurulan sofraların yanı sıra şehrin yönetiminde ortak akıl ve ortak karar ile hareket ettiği topluluklar ile bir araya geliyor. Merkez mahalle ve köy muhtarları ile birlikte oruç açan Esen, muhtarların yol arkadaşı ve mahallelerdeki beklentilerde önemli bir rehber olduğunu belirterek şehrin yönetimine verdikleri desteklerden dolayı tüm muhtarlara teşekkür etti. İftar sonrasında mahalleler ve çalışmalar hakkında istişare edildi.

Çankırı - 22:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.