-5° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

MOTORİNE BU GECE YİNE ZAM VAR

30 Lira seviyelerine çıktıktan sonra ham petrol fiyatlarındaki düşüşle birlikte ucuzluyor diye sevindiğimiz motorin fiyatlarındaki artış durmuyor. Uluslararası petrol piyasaları ve dolardaki dalgalanmalar gerekçe gösterilerek 3 gün önce motorine, dün gece de benzine gelen zamlardan sonra bu gece motorine yeni bir zam daha geliyor. Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanma nedeniyle 3 gün önce 81 […]
Ekonomi - 14 Ağustos 2022 21:20 A A

30 Lira seviyelerine çıktıktan sonra ham petrol fiyatlarındaki düşüşle birlikte ucuzluyor diye sevindiğimiz motorin fiyatlarındaki artış durmuyor. Uluslararası petrol piyasaları ve dolardaki dalgalanmalar gerekçe gösterilerek 3 gün önce motorine, dün gece de benzine gelen zamlardan sonra bu gece motorine yeni bir zam daha geliyor.

Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanma nedeniyle 3 gün önce 81 kuruş zam yapılan motorine bu geceden itibaren geçerli olmak üzere 1 Lira 26 Kuruş daha zam geliyor. Yani akaryakıt fiyatlarındaki indirimler bitti zam yağmuru yeniden başladı. Bu gece gelecek olan zamla birlikte Çankırı’da motorinin litre fiyatı 23 Lira 39 Kuruş’tan 24 Lira 65 Kuruş’a yükseliyor.

Ekonomi - 21:20 A A
BENZER HABERLER