24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MHP’DEN SEÇİLEN  BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İYİ PARTİYE GEÇTİ

Kamuoyu araştırmalarında İYİ Parti’nin Türkiye oy ortalamasının üzerinde oy potansiyeline sahip olduğu belirtilen Çankırı’da İYİ Parti’ye üyelik işlemlerinde artış yaşanıyor. Bu kez de Yapraklı ilçemizde MHP’den seçimlere girerek Belediyesi Encümen üyesi olan Ziya Baran, İYİ Parti’ye Geçti. İYİ Parti’nin Çankırı’da son üyesi, MHP’den istifa ederek bağımsız olarak görev yapan Yapraklı Belediye Encümeni Ziya Baran’ın rozetini, […]
Genel - 31 Temmuz 2022 14:02 A A

Kamuoyu araştırmalarında İYİ Parti’nin Türkiye oy ortalamasının üzerinde oy potansiyeline sahip olduğu belirtilen Çankırı’da İYİ Parti’ye üyelik işlemlerinde artış yaşanıyor. Bu kez de Yapraklı ilçemizde MHP’den seçimlere girerek Belediyesi Encümen üyesi olan Ziya Baran, İYİ Parti’ye Geçti.

İYİ Parti’nin Çankırı’da son üyesi, MHP’den istifa ederek bağımsız olarak görev yapan Yapraklı Belediye Encümeni Ziya Baran’ın rozetini, İYİ Parti Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş taktı.

Çankırı’da saha çalışmaları kapsamında Yapraklı ilçesi ve köylerine İl Başkanı Aydın Akbaş, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Çim, İl Başkan Yardımcıları ve partililerle ziyaretler gerçekleştiren Karamemiş, iki dönem Yapraklı Belediyesi MHP Encümen üyeliği yapan Ziya Baran’ın rozetini taktı.

Teşkilatların seçimlere hazır olduğunu vurgulayan Karamemiş; “Aziz vatanımızın her karış toprağı, Anadolu coğrafyasının kadim insanı, artık İYİ Parti’yi çağırıyor. Bizler sorumluluklarımızın farkında olarak hem büyüyerek hem aziz insanımızın değerlerine sahip çıkarak, hem de vatandaşlarımızın müreffeh seviyelere ulaşması için dağ taş demeden, gece gündüz demeden koşturmaya devam edeceğiz. Yüce gönüllü hemşerilerimiz bize güvenmeye devam etsin” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti’ye geçiş yapan meclis üyesi Ziya Baran ise, “İki dönem MHP meclis üyeliği yaptım, artık İYİ Parti için çalışacağım” dedi.

Genel - 14:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.