Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

MHP İL BAŞKANLIĞI’NDA GÖREV DEĞİŞİMİ

Sağlık sorunlarından dolayı 8 Kasım Pazar günü yapılması planlanan MHP İl Başkanlığı seçimlerinde aday olmayacağını açıklayan MHP İl Başkanı emekli öğretmen Hasan Çakır, koltuğunu eski Merkez İlçe Başkanı ve yine kendisi gibi emekli öğretmen olan Ahmet Kurt’a bırakıyor. MHP Genel Merkezi’nin yaptığı açıklamaya göre seçimde başka aday olmayacak. MHP İl Başkanlığı’na aday olduğunu bir sosyal […]
Çankırı - 30 Ekim 2020 22:10 A A

Sağlık sorunlarından dolayı 8 Kasım Pazar günü yapılması planlanan MHP İl Başkanlığı seçimlerinde aday olmayacağını açıklayan MHP İl Başkanı emekli öğretmen Hasan Çakır, koltuğunu eski Merkez İlçe Başkanı ve yine kendisi gibi emekli öğretmen olan Ahmet Kurt’a bırakıyor. MHP Genel Merkezi’nin yaptığı açıklamaya göre seçimde başka aday olmayacak.

MHP İl Başkanlığı’na aday olduğunu bir sosyal medya mesajıyla açıklayan Ahmet Kurt şunları söyledi:

      “Çok Sevgili Gönüldaşlarım, değerli dava arkadaşlarım.
      Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin emir ve himayelerinde “İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik, Kazanan TÜRKİYE Olacak” sloganıyla başlatmış olduğu, MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Gn. Bşk Yrd. Sn.Semih Yalçın’ın koordineleriyle gerçekleştirilecek olan 13. Olağan Büyük Kurultay sürecinde Çankırı’da MHP bayrağını daha da yükseğe çıkarmaya katkı sağlamak için MHP Çankırı İl Başkanlığına adaylığımı kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Teşkilatlarımızın birlik ve beraberliği, dirlik düzenliği bizim ilk önceliğimiz olup davamızın her neferi bizim öz kardeşimizdir. Sonuçta kazanan Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır, Çankırı olacaktır.
      08.Kasım 2020 de yapılacak il kongremizin Vatanımıza, Milletimize, Partimize ve TÜRK Dünyasına hayırlar getirmesini Yüce ALLAH’tan niyaz ederim.
      Allah utandırmasın, Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah!
      Saygılarımla.
Ahmet Kurt
MHP Çankırı İl Başkan Adayı”
Çankırı - 22:10 A A
BENZER HABERLER