17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MESCİD-İ AKSA VE FİLİSTİNLİ ŞEHİTLER İÇİN DUA PROGRAMI

Çankırı Karatekin Üniversitesi İslami ilimler Fakültesi öğrencileri Mescid-i Aksa’nın esaretten kurtulması, Filistinli Müslümanlara manevi destek olmak Mescid-i Aksa ve Kudüs uğrunda şehit olan Müslümanlar için hatim ve Kur’an programı icra ettiler. Program çerçevesinde öğrencilerimiz tarafından onlarca hatm-i şerif indirildi. Yüzlerce Fetih suresi, Yasin-i şerif ve Ayete’l-kürsi tilavet edildi. Yapılan hatimlerin ve tilavet olunan sure-i celilelerin […]
Çankırı - 11 Mayıs 2021 23:36 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi İslami ilimler Fakültesi öğrencileri Mescid-i Aksa’nın esaretten kurtulması, Filistinli Müslümanlara manevi destek olmak Mescid-i Aksa ve Kudüs uğrunda şehit olan Müslümanlar için hatim ve Kur’an programı icra ettiler.

Program çerçevesinde öğrencilerimiz tarafından onlarca hatm-i şerif indirildi. Yüzlerce Fetih suresi, Yasin-i şerif ve Ayete’l-kürsi tilavet edildi. Yapılan hatimlerin ve tilavet olunan sure-i celilelerin topluca duası çevrimiçi programda Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Ali Asar tarafından yapıldı. Öğrencilerin ailelerinin de iştirakiyle oldukça yoğun katılımın olduğu programda duygulu anlar yaşandı. 

Çankırı - 23:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.