reklam
reklam
DOLAR32,1959% 0.18
EURO35,0353% 0.15
STERLIN41,1350% 0.21
FRANG35,3392% 0.46
ALTIN2.423,31% -0,25
BITCOIN67.990,00-1.13
reklam

MERKEZ MAHALLE MUHTARLARI VALİ AYAZ VE BAŞKAN ESEN’İ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

      Çankırı Merkez Mahalle Muhtarları, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile Vali Abdullah Ayaz ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamlarında ziyaret ettiler.

Muhtarlar Günü nedeniyle gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Vali AYAZ, bütün Muhtarların Muhtarlar Gününü kutladığını belirtti. Devletin taşra ve mahallelerimizdeki temsilcisi olan Muhtarların, demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu vurgulayan Vali Abdullah AYAZ, Devletin kapılarının her zaman Muhtarlarımıza açık olduğunu dile getirdi.

Ziyaretine gelen Muhtarların nezdinde tüm Muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutlayan Başkan Esen ise, yerel yönetimlerin halka en yakın halkasının Muhtarlar olduğunu söyledi. Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen görüşmede merkez Mahalle Muhtarları hizmetlerinden ve desteklerinden dolayı Başkan Esen’e teşekkür etti.

İstişare halinde Çankırı’yı daha ileri noktalara taşıyacaklarını belirten Esen, “Ben Belediye’nin temsilcisi olarak hizmetlerimi gerçekleştiriyorum. Bizleri de halk seçti, ama her bir vatandaşımız ile aramızda köprü olan, istek ve önerilere ulaşmada bizlere hız kazandıran ise mahalli yönetimlerimizin en güçlü parçası Muhtarlarımızdır. Bölgeyi ve bölge insanını herkesten daha iyi tanıması gereken Muhtarlarımızdır. Şehrimizin birçok noktasında hizmetlerimiz devam ederken en çok istişare ettiğimiz yine Muhtarlarımızdır. Doğrumuzun yanında olduğunuz, eksiğimizi de bildirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Sorunların çözümü ve hizmetlerin halka ulaşmasında birlik içinde çalışmamız, halkımıza hizmet olarak yansımaktadır. Bu birlikteliğe ve ortak akıl hareketine devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaretlerin sonunda Vali Ayaz ve Başkan Esen’e çiçeklerini, Çankırı’nın ilk ve tek kadın muhtarı Cemile Eskisucu takdim etti.

reklam

YORUM YAP