13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MEMUR-SEN GENEL BAŞKANI ALİ YALÇIN VALİ AKTAŞ VE REKTÖR AYRANCI’YI ZİYARET ETTİ

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Çankırı İl Başkanı Ahmet Dönmez ve beraberindeki heyet, Vali Hamdi Bilge Aktaş ve Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’yı ziyaret etti. Beraberindeki heyetle birlikte çeşitli programlara katılmak üzere ilimize gelen Memur-Sen Konfederasyonu ve Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen’e bağlı sendikaların İl Başkanları ve İl Temsilcileri […]
Çankırı - 5 Şubat 2020 19:46 A A

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Çankırı İl Başkanı Ahmet Dönmez ve beraberindeki heyet, Vali Hamdi Bilge Aktaş ve Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’yı ziyaret etti.

Beraberindeki heyetle birlikte çeşitli programlara katılmak üzere ilimize gelen Memur-Sen Konfederasyonu ve Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen’e bağlı sendikaların İl Başkanları ve İl Temsilcileri ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Valilik makamında gerçekleşen ilk ziyarette Vali Hamdi Bilge Aktaş’la görüşen heyet burada Vali Aktaş’la görüş alışverişinde bulundular.Valilik ziyaretinin ardından Karatekin Üniversitesi’ne geçen Ali Yılmaz ve beraberindekiler burada da Rektör Prof.Dr. Hasan Ayrancı’yla görüştüler.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Rektör Ayrancı ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın yürüttükleri faaliyetlere ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Heyete üniversitenin mevcut durumu, akademik programlar, devam eden çalışmalar ve projeler ile ilgili bilgiler veren Rektör Ayrancı, Çankırı Karatekin Üniversitesi’nin bütün çalışanlarıyla büyük bir aile olduğunu ve Üniversiteye hizmet eden her çalışanın kendileri için değerli olduğunu ifade etti. Görüşmede Ayrancı, Başkan Ali Yalçın’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti sözlerine ekledi.

Misafirperverliğinden dolayı Rektör Ayrancı’ya teşekkür eden Başkan Yalçın, Üniversitede görev yapmakta olan birçok Memur-Sen üyesi olduğuna işaret ederek, çalışan haklarının korunması ve gözetilmesi hususunda Çankırı Karatekin Üniversitesi’nin örnek teşkil eden bir kurum olduğunu ifade etti.

Çankırı - 19:46 A A
BENZER HABERLER