reklam
reklam
DOLAR 31,0240 % 0.05
EURO 33,7016 % 0.27
STERLIN 39,2561 % 0.08
FRANG 35,3069 % 0.14
ALTIN 2.021,07 % 0,14
BITCOIN 1.618.345 -0.827
reklam

MEMUR-SEN ÇANKIRI İL TEMSİLCİSİ TUNA DİNÇ OLDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
MEMUR-SEN ÇANKIRI İL TEMSİLCİSİ TUNA DİNÇ OLDU
reklam

Dün, Memur-Sen Çankırı teşkilatında seçim heyecanı vardı. Memur-Sen Çankırı İl Temsilciliği için yapılan ve halen İl Temsilciliği görevini yürüten Ahmet Dönmez’in aday olmadığı seçimler için Toç Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Nebioğlu ile Sağlık-Sen Şube Başkanı Tuna Dinç adaylıklarını açıklamışlardı. Tuna Dinç’in zaferiyle sonuçlanan ve 51 delegenin oy kullandığı seçimde Tuna Dinç 27 oy alarak Memur-Sen Çankırı İl Temsilcisi oldu.

Tuna Dinç, galibiyetini sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile duyurdu. Dinç, “Demokrasimizin gereği olarak yapmış olduğumuz seçimde birbirimizin asla rakibi olmadık.” sözleriyle başladığı açıklamasında şunları söyledi:

“Memur-Sen Çankırı İl Temsilciliği için bugün gerçekleştirilen seçimde Memur-Sen Çankırı teşkilatının şahsıma gösterdiği teveccüh ile önümüzdeki dönem için Memur-Sen il temsilcisi seçilmiş bulunmaktayım.

Öncelikle görevi devir aldığım Ahmet Dönmez başkanımıza teşekkür ederim.

Bu görevin üzerimize yüklediği yükün altından kalkmak, üzerimize yüklediği sorumluluğun hakkını vermek, sendikamızı bulunmuş olduğu zirveden daha yükseklere taşımak için bundan sonra da hizmetinizde, emrinizde olmaya devam edeceğiz.

Yeni dönemde de hep birlikte yeni kazanımlara birlikte uzanacağız.

Sendikamız, geldiği noktadan daha ileriye taşıyacak, daha büyük işler başaracak, insanlık için daha faydalı çalışmalara imza atabilecek bir teşkilata sahiptir.

Bunu birlikte başararak; hep beraber omuz omuza yürüyerek “🇹🇷Güçlü Memur-Sen Güçlü Türkiye 🇹🇷” hedefimize Allah’ın izniyle ulaşacağız.

Bu vesile ile; tüm Çankırı Memur-Sen İl Başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, temsilci, delegelerimize, üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Tuna DİNÇ
Memur-Sen Çankırı İl Temsilcisi

reklam

YORUM YAP