Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MEHMETÇİK ORTAOKULU TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Konya’da düzenlenen Okul Sporları Küçük Erkekler Trambolin Jimnastik Türkiye Şampiyonası’nda Mehmetçik Ortaokulu öğrencileri Türkiye Şampiyonu oldular. 13 okulun mücadele ettiği ferdi müsabakalarda Çankırı Mehmetçik Ortaokulu öğrencisi Muhammed Güvendi, 32,74 puan ile Türkiye 3.sü olurken, Takımlar arası kategoride Mehmetçik Ortaokulu öğrencileri Mehmet Kaan Battal ve Muhammed Güvendi topladıkları 64.51 puan ile takım halinde Türkiye Şampiyonluğunu elde […]
Genel - 13 Mayıs 2022 19:24 A A

Konya’da düzenlenen Okul Sporları Küçük Erkekler Trambolin Jimnastik Türkiye Şampiyonası’nda Mehmetçik Ortaokulu öğrencileri Türkiye Şampiyonu oldular.

13 okulun mücadele ettiği ferdi müsabakalarda Çankırı Mehmetçik Ortaokulu öğrencisi Muhammed Güvendi, 32,74 puan ile Türkiye 3.sü olurken, Takımlar arası kategoride Mehmetçik Ortaokulu öğrencileri Mehmet Kaan Battal ve Muhammed Güvendi topladıkları 64.51 puan ile takım halinde Türkiye Şampiyonluğunu elde ettiler.
Jimnastik antrenörleri Selman Acar ve Mustafa Öztürk’ün nezaretinde müsabakalara katılan Çankırılı jimnastikçiler, elde ettikleri başarıyla 1.lik kupasını Çankırı’ya getirdiler.

Genel - 19:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.