reklam
reklam
DOLAR31,2279% 0.07
EURO33,9151% 0.08
STERLIN39,6072% 0.13
FRANG35,4782% -0.12
ALTIN2.037,53% -0,15
BITCOIN1.968.8307.357
reklam

MEHMET ALİ KARAMEMİŞ İFTARDA 5 ÇOCUKLU AİLEYE KONUK OLDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
MEHMET ALİ KARAMEMİŞ İFTARDA 5 ÇOCUKLU AİLEYE KONUK OLDU
reklam

İYİ Parti Çankırı Milletvekili Adayı Mehmet Ali Karamemiş iftarda 5 çocuklu bir aileye misafir oldu. Abdulhalik Renda Mahallesi’nde ikamet eden aileye misafir olan İYİ Parti Çankırı Milletvekili Adayı Mehmet Ali Karamemiş’e eşi Münevver Karamemiş de eşlik etti.

Geçtiğimiz hafta Çankırı Çocukları Koruma Derneği tarafından gerçekleştirilen hediyeni al da gel kampanyasına destek veren İYİ Parti Çankırı Milletvekili Adayı Mehmet Ali Karamemiş, orada tanıştığı ailenin iftar davetini geri çevirmedi.

“Önce çocuklar, gençler ve kadınlar gülecek” ifadelerini kullanan Karamemiş, Çankırı Çocukları Koruma Derneği’mizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Geçtiğimiz yıllarda da birçok çalışmalarına katıldım, destek oldum. Samimiyetle Çankırı’mız için çalışan sivil toplum kuruluşlarımızın sayısı artmalı. Dernek Başkanımız Fatma Yıldırım Hanımefendi’ye ve tüm ekibine canı gönülden teşekkür ediyorum. Güzel işlere imza atıyorlar.” dedi.

Ailesi ile birlikte misafir olduğu evde çocuklarla uzun süre vakit geçiren Mehmet Ali Karamemiş “Çankırı’mızın güzel yürekli evlatları hak ettiği iyilikleri alsın diye gece gündüz çalışacağız. Kıymetli hemşerimiz Şerife Hanım bizlere sofrasını açtı. Ekmeğini bizimle bölüştü, kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Memleketimiz için inşallah her şey iyi olacak. Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız gelişmiş bir Çankırı’da yaşamaktan huzur duyacaklar” ifadelerini kullandı.

reklam

YORUM YAP