15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

MECLİS BAŞKANI ŞENTOP BAŞKAN ESEN’İ ZİYARET ETTİ

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti. Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için Çankırı’ya gelen Şentop’u Belediye Hizmet Binası önünde ekibi ile birlikte Başkan Esen karşıladı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve beraberindeki heyeti ağırladı. Şentop, Çankırı ve belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Esen’i çalışmalarından dolayı tebrik […]
Çankırı - 15 Ekim 2021 20:06 A A

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti. Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için Çankırı’ya gelen Şentop’u Belediye Hizmet Binası önünde ekibi ile birlikte Başkan Esen karşıladı.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve beraberindeki heyeti ağırladı. Şentop, Çankırı ve belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Esen’i çalışmalarından dolayı tebrik etti. Makamda ağırlanan heyete Çankırı’nın coğrafi işaret ile tescillenmiş yöresel ürünlerinden de ikram edildi. Şeref defterini imzalayan Şentop’a “Çankırı Kaplanı” hediye edildi.

Çankırı - 20:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.