17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MAZBATASINI ALAN AKBAŞOĞLU’NDAN SICAĞI SICAĞINA İMAMOĞLU ELEŞTİRİSİ

İstanbul’da Çankırılı pazar esnafına hakaretlerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu yaptığı bir açıklamayla kınadı. Akbaşoğlu, İmamoğlu’nu derhal esnaftan özür dilemeye davet etti. Sosyal medyada gündem olan İmamoğlu’nun, Çankırılı bir pazarcı esnafına hakaretamiz ifadelerine yönelik AK Parti Grup Başkanvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu […]
Genel - 26 Mayıs 2023 20:08 A A

İstanbul’da Çankırılı pazar esnafına hakaretlerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu yaptığı bir açıklamayla kınadı. Akbaşoğlu, İmamoğlu’nu derhal esnaftan özür dilemeye davet etti.

Sosyal medyada gündem olan İmamoğlu’nun, Çankırılı bir pazarcı esnafına hakaretamiz ifadelerine yönelik AK Parti Grup Başkanvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu 28. Dönem Milletvekili Mazbata Töreni sonrasında açıklama yaparak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını kınayarak özür dilemesi gerektiğini söyledi.

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, “Milletvekili mazbatamızı aldık. Tekrar 28. Dönemde Çankırı Milletvekili olarak hem Çankırımıza hem de 81 vilayetimize ve 85 milyon insanımıza inşallah en güzel hizmetleri yapmaya devam edeceğiz.
Dün bir Çankırılı hemşehrimize İstanbul Bayrampaşa’da bir pazarcı esnafımıza İBB Başkanının tutunduğu tavrı kınıyorum. Bu yaklaşım hiçbir belediye başkanına asla ve kata yakışmaz.

Anadolu’nun ve Çankırı’nın yiğit bir evladı olarak teröre herkesin karşı durması gerektiğini açıkça ifade eden ve nezaketinden ödün vermeyen Çankırılı pazarcı esnafına her türlü hakareti ve tacizi yapan İmamoğlu’nu; Çankırılılardan, bütün milletimizden ve bütün pazarcı esnafımızdan özür dilemeye davet ediyorum.” dedi.

Genel - 20:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.