14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MANSUR YAVAŞ BUGÜN ÇANKIRI’YA GELİYOR

Türkiye, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimlerde 13. Cumhurbaşkanı’nı ve 28. Dönem Milletvekillerini seçecek. Bu kapsamda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Yardımcısı adaylarından Mansur Yavaş, 11 Mayıs Perşembe günü (Bugün) Millet İttifakı Milletvekili adayları Mehmet Ali Karamemiş ve Oya Yakın’a destek olmak için Çankırı’ya geliyor. Edindiğimiz bilgilere göre bugün saat 16:00’da […]
Genel - 11 Mayıs 2023 10:06 A A

Türkiye, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimlerde 13. Cumhurbaşkanı’nı ve 28. Dönem Milletvekillerini seçecek. Bu kapsamda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Yardımcısı adaylarından Mansur Yavaş, 11 Mayıs Perşembe günü (Bugün) Millet İttifakı Milletvekili adayları Mehmet Ali Karamemiş ve Oya Yakın’a destek olmak için Çankırı’ya geliyor.

Edindiğimiz bilgilere göre bugün saat 16:00’da Atatürk Anıtı önünde Çankırı halkına seslenecek olan Mansur Yavaş, yaklaşık 2 saat sürecek olan Çankırı programında  Millet İttifakı ortağı siyasi partileri de ziyaret edecek.

Genel - 10:06 A A
BENZER HABERLER