13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

MANEVİ DİRİLİŞ VE ARINMA MEVSİMİ ÜÇ AYLAR BUGÜN BAŞLADI

Mübarek Üç Aylar başlamış olup, onu oruç ile, dua ile, Kur’an okumak ile süsleyerek RAMAZAN ayına ulaşabilmeyi Rabbim hepimize nasip eylesin. İslam dünyasında üç aylar olarak adlandırılan Recep, Şaban ve Ramazan aylarından ilki olan Receb ayı Miladi takvime göre 25 Şubat 2020’de yani bugün başladı ve 21 Mart’ta sona eriyor. Recep ayının ardından Şaban ve Ramazan […]
Çankırı - 25 Şubat 2020 22:33 A A

Mübarek Üç Aylar başlamış olup, onu oruç ile, dua ile, Kur’an okumak ile süsleyerek RAMAZAN ayına ulaşabilmeyi Rabbim hepimize nasip eylesin.

İslam dünyasında üç aylar olarak adlandırılan Recep, Şaban ve Ramazan aylarından ilki olan Receb ayı Miladi takvime göre 25 Şubat 2020’de yani bugün başladı ve 21 Mart’ta sona eriyor. Recep ayının ardından Şaban ve Ramazan ayları geliyor. 24 Mayıs Pazar günü başlayıp 26 Mayıs Salı günü biten Ramazan Bayramı’yla mübarek üç aylar da sona ermiş oluyor.

Regaib, Mirac ve Berat kandilleriyle birlikte bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni de içinde bulunduran üç aylarımızın tüm İslam alemine barış, huzur, sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyoruz.

Çankırı - 22:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.