17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

LOJİSTİK DESTEK MERKEZİ’NİN YENİ DEPOLARI TAMAMLANDI

Çankırı Belediyesi, Aksu Mahallesi Atatürk Yolu üzeri Kirazlıdere mevkiinde bulunan Lojistik ve Destek Merkezi’nin ikinci etap çalışmalarını tamamladı. Teknik birimleri tek çatı altında toplamak için yapılan alana iki kapalı depo alanı daha eklendi. Yeni depoların Su ve Kanalizasyon ile Park ve Bahçeler Müdürlükleri’ne tahsis edileceği bildirildi. Alanın düzenleme çalışmaları ise devam ediyor. 2. etap çalışmalarının […]
Çankırı - 26 Mayıs 2023 20:07 A A

Çankırı Belediyesi, Aksu Mahallesi Atatürk Yolu üzeri Kirazlıdere mevkiinde bulunan Lojistik ve Destek Merkezi’nin ikinci etap çalışmalarını tamamladı. Teknik birimleri tek çatı altında toplamak için yapılan alana iki kapalı depo alanı daha eklendi. Yeni depoların Su ve Kanalizasyon ile Park ve Bahçeler Müdürlükleri’ne tahsis edileceği bildirildi. Alanın düzenleme çalışmaları ise devam ediyor.

2. etap çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Lojistik ve Destek Merkezi alanı daha da genişledi. İki katlı olarak inşa edilen yeni depolar, tahsis edilecek teknik birimlere ait malzemeleri aynı alanda toplayacak. Belediyenin lojistik üssü olarak hizmet veren alanda teknik birimlere ayrılan depolar, malzemelerin tek noktadan sevkiyatını ve kontrolünü kolaylaştırarak zaman ve malzeme tasarrufu sağlayacak.

Çankırı - 20:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.