reklam
reklam
DOLAR 31,0254 % 0.05
EURO 33,6324 % 0.15
STERLIN 39,2572 % 0.06
FRANG 35,2876 % 0.08
ALTIN 2.019,92 % 0,09
BITCOIN 1.620.951 -0.883
reklam

KUZKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ÇANKIRI’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
KUZKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ÇANKIRI’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
reklam
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Yönetim Kurulu Toplantısı Çankırı’da Gerçekleştirildi. KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı Çankırı Valisi M. Fırat Taşolar’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda, Ajans faaliyetleri, IPA III kapsamında Ajansın da dâhil olduğu Türkiye’de Sivil Toplumun Sosyal Girişimcilik Yoluyla Desteklenmesi Projesi, Ajans tarafından hazırlanan TR82 Bölgesi Tarım Stratejisi ve Yol Haritası, 2023 Yılı Ajans ve Birim Ara Faaliyet Raporu, 2024 Yılı Çalışma Programı ve Bütçe, oluşturulacak yeni sonuç odaklı programlar ile Erasmus+ projesi kapsamında Tosya’da Vocathlon International Programının düzenlenmesine ilişkin gündem maddeleri görüşüldü.

Valiliğimiz toplantı salonunda gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısına Başkan Vekili ve Kastamonu Valisi Meftun Dallı, yönetim kurulu üyeleri Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Çankırı TSO Başkanı Hayrettin Çelikten, Sinop TSO Başkanı Salim Akbaş ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç ile ilgili personel katıldı.

Toplantıda KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç, Ajans faaliyetleri ve 2024 Yılı Çalışma Programı ve Bütçe ile diğer gündem maddelerine ilişkin yönetim kurulu üyelerine bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantı, gündem maddelerinin yönetim kurulu tarafından görüşülmesi ve karara bağlanması ile sona erdi.
reklam

YORUM YAP