14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KURŞUNLU BELEDİYESPOR’DA HEDEF 3. LİG

Çekilen kuralar sonunda 3. Bölge 8. Grupta Bolu Abant Futbol Kulübü ve Bartınspor ile mücadele edecek olan Kurşunlu Belediyespor, lige katılacağını bildiren 108 cesur yürekli takımdan biri oldu. Her yıl Eylül ayının son haftasında başlayan ancak Pandemi nedeniyle 2020 yılında başlatılmayıp sürekli ertelenen ve mevcut 266 takımın 108’inin mücadele edeceği diğer 158 takımın ise haklarının […]
Genel - 30 Mayıs 2021 16:28 A A

Çekilen kuralar sonunda 3. Bölge 8. Grupta Bolu Abant Futbol Kulübü ve Bartınspor ile mücadele edecek olan Kurşunlu Belediyespor, lige katılacağını bildiren 108 cesur yürekli takımdan biri oldu. Her yıl Eylül ayının son haftasında başlayan ancak Pandemi nedeniyle 2020 yılında başlatılmayıp sürekli ertelenen ve mevcut 266 takımın 108’inin mücadele edeceği diğer 158 takımın ise haklarının saklı tutulacağı belirtilen BAL Ligi maçları 9 Haziran Çarşamba günü başlayacak.

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) ilimizi temsil edecek olan Kurşunlu Belediyespor, gözünü 3. lige dikti. Takımda çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, tüm oyuncular ve kaleciler  bireysel antremanlarda göz kamaştırıyorlar. Takımın maçlara bu kadar istekli ve hazırlıklı oluşu teknik heyetin yüzünü güldürüyor.

Çankırı’yı BAL’da temsil edecek tek takımın Kurşunlu Belediyespor olduğunun altını çizen Başkan Kaymak, “İnşallah grubumuzdan lider olarak çıkacağız” dedi.

Başkan Kaymak, gruptan çıktıktan sonra Play-Off’ta da gerekli mücadeleleri göstererek  Çankırı’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini belirterek “Çankırı’yı Kurşunlu Belediyespor olarak 3. Lig’de temsil etmeyi hedefimize koyduk. Rabbim bizi başarılı eylesin. Halkımızın desteği de arkamızda. İnşallah başaracağız” diye konuştu.

Bu arada koronavirüs nedeniyle yaklaşık 1.5 yıldır görevlerine ara verilen Futbol Saha Komiserleri’nin de, 9 Haziran’da start alacak olan BAL Ligi müsabakaları ile birlikte yeniden yeşil sahalara dönecekleri bildirildi.

Genel - 16:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.