24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KURŞUNLU BELEDİYE BAŞKANI ŞAKİR KAYMAK’A KENT VE BAŞKAN 2022 ÖDÜLÜ

Kent & Başkan Dergisi’nin her yıl Türkiye genelinde düzenlediği online anketi sonucunda Türkiye’nin başarılı büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları ödüllerini aldılar. Türkiye’nin dört bir yanından programa katılan Belediye Başkanları 19 Ağustos’ta Kayseri’de, Ommer Otel’de gerçekleştirilen Kent & Başkan 2022 Ödül Töreni’nde buluştu. Programda, Kent ve Başkan Dergisi’nin online olarak düzenlediği anket sonucunda başarılı […]
Çankırı - 21 Ağustos 2022 19:31 A A

Kent & Başkan Dergisi’nin her yıl Türkiye genelinde düzenlediği online anketi sonucunda Türkiye’nin başarılı büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları ödüllerini aldılar. Türkiye’nin dört bir yanından programa katılan Belediye Başkanları 19 Ağustos’ta Kayseri’de, Ommer Otel’de gerçekleştirilen Kent & Başkan 2022 Ödül Töreni’nde buluştu. Programda, Kent ve Başkan Dergisi’nin online olarak düzenlediği anket sonucunda başarılı bulunan Belediye Başkanlarına ödülleri verildi.

Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, hayata geçirdiği Kurşunlu Şehiriçi İçme Suyu Şebekesi Yapım Projesi ile Kent ve Başkan 2022 Ödül Töreni’nde ödüle layık görüldü. Ödül töreninde mutluluğu gözlerinden okunan Kurşunlu ilçemizin çalışkan Belediye Başkanı Şakir Kaymak, aldığı ödül hakkında yaptığı sosyal medya açıklamasında, “Bu gurur hepimizin, bugün Kayseri’deydim. Kurşunlu Şehiriçi İçme Suyu Şebekesi Yapım Projemiz, Kent ve Başkan 2022 Ödülleri’ne layık görüldü. Emeği geçen tüm ekibimize yürekten teşekkür ederim.” dedi.

Çankırı - 19:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.