Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KURBAN KESİM ÜCRETLERİ BELİRLENDİ

Çankırı Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısı ile kurban kesim ücretlerini açıkladı. Çankırı İl Kurban Hizmetleri Komisyonunun aldığı kararlar doğrultusunda vatandaşların büyükbaş hayvan kesimi için 1.000 (Bin) TL, küçükbaş kurban kesimi için ise 300 (Üçyüz) TL ödeyeceği bildirildi. Kurban Kesimi İçin Randevu Alınacak Kurban kesimlerinin sağlıklı ve düzenli yapılabilmesi için randevu sistemi uygulanacak. Belediye Mezbahada yapılacak […]
Çankırı - 12 Haziran 2023 16:59 A A

Çankırı Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısı ile kurban kesim ücretlerini açıkladı. Çankırı İl Kurban Hizmetleri Komisyonunun aldığı kararlar doğrultusunda vatandaşların büyükbaş hayvan kesimi için 1.000 (Bin) TL, küçükbaş kurban kesimi için ise 300 (Üçyüz) TL ödeyeceği bildirildi.

Kurban Kesimi İçin Randevu Alınacak

Kurban kesimlerinin sağlıklı ve düzenli yapılabilmesi için randevu sistemi uygulanacak. Belediye Mezbahada yapılacak kesimlerde vatandaşlar, 14 Haziran Çarşamba günü saat 08.00’den itibaren Veteriner İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat edecek. Kurban sahipleri, mezbaha veznesine gerekli ücreti yatırarak kesim sırası alabilecek. Bir kişi en fazla iki kurban sırası için başvurabilecek.

Büyükbaş kurbanlıklar için sıra alan vatandaşlar, kurbanlarını Arife günü saat 08.00’den itibaren mezbahaya getirebilecek.

Çankırı - 16:59 A A
BENZER HABERLER