14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

KURBAN BAYRAMININ İLK 2 GÜNÜ OTOBÜSLER ÜCRETSİZ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, şehir içi toplu taşıma araçlarının Kurban Bayramı’nın ilk iki günü ücretsiz hizmet vereceğini açıkladı. Esen, vatandaşların bayram sürecinde maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmeleri gerektiğini bir kez daha hatırlattı. Çankırı Belediyesi, Kurban Bayramı’nın ilk iki günü (Salı ve Çarşamba) halk otobüslerini kullanacak vatandaşlara ücretsiz ulaşım sağlayacak. Kurban Bayramı’nın […]
Çankırı - 19 Temmuz 2021 22:45 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, şehir içi toplu taşıma araçlarının Kurban Bayramı’nın ilk iki günü ücretsiz hizmet vereceğini açıkladı. Esen, vatandaşların bayram sürecinde maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmeleri gerektiğini bir kez daha hatırlattı.

Çankırı Belediyesi, Kurban Bayramı’nın ilk iki günü (Salı ve Çarşamba) halk otobüslerini kullanacak vatandaşlara ücretsiz ulaşım sağlayacak. Kurban Bayramı’nın rahat bir şekilde geçmesini sağlamak amacı ile gerekli tedbirleri alan Belediye, günlük güzergâh saatlerine uygun şekilde yolcu taşımacılığına devam edecek.

Vatandaşlar, bayram sürecinde oluşabilecek acil ihtiyaçlarda ise “Alo 153” ile 0.552.153 18 18 numaralı Whatss App hattı üzerinden belediye ekiplerine ulaşabilecek.

Çankırı - 22:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.