20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KURAL İHLALİ YAPAN İKİ İŞYERİNE KAPATMA CEZASI

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz son günlerde hızla artan korona vakalarına karşı denetimleri sıklaştırdı. Bir kısmına bizzat katıldığı denetimler sırasında, kurallara uymayanlara ceza-i yaptırımların da uygulandığını belirten Vali Ayaz, virüsün yayılmasını yavaşlatmak için halktan destek istedi. Vali Ayaz açıklamasında şunları söyledi: “Kural ihlalini tekrarlayan 2 iş yerimize kapatma cezası uyguladık. Kamu sağlığını korumaktan gayrı bir amacımız […]
Çankırı - 17 Eylül 2020 21:39 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz son günlerde hızla artan korona vakalarına karşı denetimleri sıklaştırdı. Bir kısmına bizzat katıldığı denetimler sırasında, kurallara uymayanlara ceza-i yaptırımların da uygulandığını belirten Vali Ayaz, virüsün yayılmasını yavaşlatmak için halktan destek istedi. Vali Ayaz açıklamasında şunları söyledi:

“Kural ihlalini tekrarlayan 2 iş yerimize kapatma cezası uyguladık. Kamu sağlığını korumaktan gayrı bir amacımız yok. Bu amaçla arkadaşlarımızla birlikte yoğun mesai harcamaktayız, lütfen sizler de kurallara uyarak bize destek olun.

Lütfen kurallara uyalım. Sosyal hayatımıza bir süre ara verelim. Misafir kabul etmeyelim ve misafirliğe gitmeyelim. Mümkün olduğu kadar az kişiyle görüşelim.”

Çankırı - 21:39 A A
BENZER HABERLER