-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI NADİR ALPASLAN BAŞKAN ESEN’İ ZİYARET ETTİ

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Çankırı Belediyesini ziyaret etti. 34. Ahilik ve Yâran Kültürü Kutlamalarına katılan Alpaslan,  Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’den Çankırı’nın tarihi ve kültürel mekânları hakkında bilgi aldı. Çankırı Belediyesine ziyaret gerçekleştiren Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, belediye hizmet binası önünde Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve ekibi tarafından […]
Çankırı - 14 Eylül 2021 21:14 A A

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Çankırı Belediyesini ziyaret etti. 34. Ahilik ve Yâran Kültürü Kutlamalarına katılan Alpaslan,  Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’den Çankırı’nın tarihi ve kültürel mekânları hakkında bilgi aldı.

Çankırı Belediyesine ziyaret gerçekleştiren Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, belediye hizmet binası önünde Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve ekibi tarafından karşılandı. Bakan Yardımcısı, daha sonra makama geçerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Esen’in Şehir Meydanı Projesi ile yakından ilgilenen Alpaslan’a Yer Altı Tuz Şehri, restore edilerek yaşatılan binalar, Devlet Bahçeli Parkı ve TCDD Açık Hava Müzesi, cephe ve sokak sağlıklaştırma çalışmaları, kültürel etkinliklerin mekânı olmaya hazırlanan Sosyal Tesis Projesi, coğrafi işaret ile tescillenen ürünler ile belediyenin diğer çalışmaları hakkında bilgi verildi. Esen, “Kültür ve turizm alanında Çankırı’ya kazandırmak istediğimiz projelerimizde sizlerin desteğini görmek istiyoruz.” dedi.

Esen, ziyaret sonunda Bakan Yardımcısına İnandık Vazosu hediye etti.

Çankırı - 21:14 A A
BENZER HABERLER