13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI ÇERKEŞ’TE ESNAFLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Bakanlığının yapacağı yatırımları yerinde görmek üzere Çerkeş’e günü birlik ziyaret gerçekleştirdi. Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ı Belediye hizmet binası önünde karşıladı. İlçede yaptığı incelemelerin ardından, Çerkeş Belediyesi toplantı salonunda Çerkeş esnafı ile bir araya gelen Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Çerkeş’in eski çarşısına yapılacak olan […]
Çankırı - 28 Mayıs 2021 23:06 A A

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Bakanlığının yapacağı yatırımları yerinde görmek üzere Çerkeş’e günü birlik ziyaret gerçekleştirdi. Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ı Belediye hizmet binası önünde karşıladı.
İlçede yaptığı incelemelerin ardından, Çerkeş Belediyesi toplantı salonunda Çerkeş esnafı ile bir araya gelen Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Çerkeş’in eski çarşısına yapılacak olan sokak sağlıklaştırma projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Proje ile ilgili merak ettikleri bütün soruları bizzat bakan yardımcısına soran Çarşı esnafı yapılacak yatırımlar hakkında bilgi aldı. Yatırımlar hakkında çıkan dedikodular hakkında da bilgi alan Çarşı esnafı, ziyaretinden ve verdiği ayrıntılı bilgilerden dolayı Alpaslan’a teşekkür etti.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan toplantı sonrasında restoresi tamamlanmak üzerek olan Işıklar Konağını yerinde inceleyerek Çerkeş ilçesinden ayrıldı.

Çankırı - 23:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.