13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KOSGEB’DEN KOBİLERE DESTEK

KOSGEB “İmalat Sanayiinde Dijitalleşme” proje teklif çağrısı başvurularının değerlendirme süreci sonuçlandı. KOSGEB Çankırı İl Müdürü Cengiz Uğur yaptığı açıklamada; “KOSGEB İmalat Sanayinde Dijitalleşme destek çağrısı ile dijital teknolojileri imalat süreçlerinde kullanan KOBİ’lerimiz desteklenmiştir. 17 Eylül 2020’ye kadar Türkiye genelinde toplam 1.090 proje başvurusu olmuş, bunlardan 396’sı desteklenmeye hak kazanmıştır. İlimizde ise KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı […]
Çankırı - 12 Aralık 2020 16:27 A A

KOSGEB “İmalat Sanayiinde Dijitalleşme” proje teklif çağrısı başvurularının değerlendirme süreci sonuçlandı. KOSGEB Çankırı İl Müdürü Cengiz Uğur yaptığı açıklamada;
“KOSGEB İmalat Sanayinde Dijitalleşme destek çağrısı ile dijital teknolojileri imalat süreçlerinde kullanan KOBİ’lerimiz desteklenmiştir. 17 Eylül 2020’ye kadar Türkiye genelinde toplam 1.090 proje başvurusu olmuş, bunlardan 396’sı desteklenmeye hak kazanmıştır.
İlimizde ise KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı ile İmalat Sanayinde Dijitalleşme konulu destek programından yararlanan firmamız yaptığı proje ile SAFİR TUZ olmuştur. KOBİGEL–KOBİ Gelişim Destek Programı ile işletmeler, geri ödemesiz ve geri ödemeli olmak üzere toplam 1 milyon TL ‘ye kadar destek alabiliyor” dedi.
Konuyla ilgili Safir Tuz Çankırı İşletme Müdürü Demirhan Demir ise Türkiye’nin gelişmesi noktasında yeraltı kaynaklarımızın önemine değinerek, Ülkemiz ekonomisinin yeraltı kaynaklarını işleyerek gelişeceğini söyledi. Demir, “Bizlerden desteklerini esirgemeyen, projemize destek veren KOSGEB e teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Çankırı - 16:27 A A
BENZER HABERLER