reklam
reklam
DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.959.125-0.178
reklam

KOSGEB İL MÜDÜRÜ CENGİZ UĞUR ÇERKEŞ’TE İNCELEMELERDE BULUNDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
KOSGEB İL MÜDÜRÜ CENGİZ UĞUR ÇERKEŞ’TE İNCELEMELERDE BULUNDU
reklam

Çankırı KOSGEB İl Müdürü Cengiz Uğur, KOSGEB’de görevli uzmanlarla birlikte Çerkeş’te incelemelerde bulundu. Çerkeş ilçesinde yüzde yüz KOSGEB desteği ile kurulan işletmeleri ziyaret eden Cengiz Uğur ve KOSGEB uzmanları, ilk olarak bölgenin palet ihtiyacını karşılayan ve KOSGEB kuruluş ve makine teçhizat desteğinden faydalanan Mavi Beyaz Ahşap Palet firmasını ziyaret etti. Cengiz Uğur burada fabrika müdürü Ahmet Murat Biçer ile fabrikayı gezip istişarelerde bulundu.

Ardından yine yüzde yüz KOSGEB desteği ile kurulan tel örgü imalatında olarak bölgenin ilk ve tek işletmesi olacak olan YS Çerkeş Tel Örgü firmasında incelemelerde bulunan heyet, işletme sahibi Yunus Karagözden tel yapımı hakkında bilgi aldı.

İncelemeler kapsamında Çerkeş Sanayi sitesinde bulunan yine yüzde yüz  KOSGEB desteği ile kurulmuş bir diğer işletme olan  Salih Tekdoğan’ın marangozhanesi ziyaret edildi. İşletme sahibi, yapılan işler hakkında kısa bir sunum yaptı ve teşekkürlerini iletti.

Programın devamında KOSGEB Destek programlarından faydalanan Eczacı Tuğçe Boz ve Aydos İnşaat Beton firmaları ziyaret edildikten sonra Çerkeş organize sanayii de bulunan Kaşgarlı Terlik Fabrikası’nda incelemelerde bulunuldu.

KOSGEB işletme geliştirme destek programından yararlanan Kaşgarlı terlik işletmesinin ikinci açmış olduğu fabrikayı gezdikten sonra bir açıklama yapan Cengiz Uğur; “Son yıllarda ilimizde gelişen sanayi bölgelerinden birisi olan Çerkeş ilçemizde incelemelerde bulunduk. Ve görmüş olduğumuz tablo bizi çok mutlu etti. KOSGEB olarak destek vermiş olduğumuz firmalar kısa sürede bu bölgede güzel işlere imza atmışlar. KOSGEB olarak, KOBİ’lerin sorunlarını çözmek, sıkıntılarını gidermek, önlerindeki engelleri aşmalarına yardımcı olmak üzere bütün imkânlarımızla KOBİ’lerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz. dedi

reklam

YORUM YAP