Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KORU SEVİNDİR DERNEĞİNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA KIRTASİYE VE SPOR MALZEMESİ YARDIMI

Halk arasında Koru Sevindir Derneği olarak bilinen Çankırı’da Koruma Bakıma Muhtaç Çocuk, Engelli, Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği yine işbaşında. Dernek Başkanı Dudu Sevindim ve Dernek Yönetimi Çankırı’da gezmedik mahalle, ilkokul, ortaokul, anaokulu çalmadık kapı bırakmamaya karar vermişler. Her gün bir mahallede, bir okulda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza çocuklarımıza ulaşıp gıda, giyim, kırtasiye yardımlarında bulunan Dernek […]
Çankırı - 22 Eylül 2023 08:37 A A

Halk arasında Koru Sevindir Derneği olarak bilinen Çankırı’da Koruma Bakıma Muhtaç Çocuk, Engelli, Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği yine işbaşında. Dernek Başkanı Dudu Sevindim ve Dernek Yönetimi Çankırı’da gezmedik mahalle, ilkokul, ortaokul, anaokulu çalmadık kapı bırakmamaya karar vermişler. Her gün bir mahallede, bir okulda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza çocuklarımıza ulaşıp gıda, giyim, kırtasiye yardımlarında bulunan Dernek Yönetimi, bu sefer de Çankırı merkezde, TOKİ’de ve Korgun’daki okullarda çocuklarımızı sevindirdi.

Çankırı Merkez Atatürk İlköğretim Okulu ile Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’na kırtasiye malzemesi yardımında bulunan ekip, Toki Ortaokulu’na basketbol ve voleybol topu ile kırtasiye yardımında bulundu. Dernek Başkanı Dudu Sevindim ve ekibi Korgun’da da Şehit Komiser Veysel Çirişlioğlu İlkokulu ile bir ana sınıfına kırtasiye malzemesi yardımında bulundu.

Dernek Başkanı Dudu Sevindim, derneğin etkinlikleri hakkında yaptığı açıklamada, “Dernek olarak Çankırımızda ulaşabileceğimiz her ihtiyaç sahibine ulaşmaya çalışıyor, gözlerdeki yaşları dindirip kalplerinde umut olmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızda bizlere destek olan ilimizin değerli yardımsever insanları Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen’e, AK Parti İl Başkanımız Koray Erdoğan’a, Musa Çağlar’a ve Can Özkan’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Dudu Sevindim, dernek olarak ihtiyaç sahiplerine yardımlarının bundan sonra da artarak devam edeceğini ve halkımızdan da bu konuda destek beklediklerini sözlerine ekledi.

Çankırı - 08:37 A A
BENZER HABERLER