-2° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

KORONAVİRÜSÜ YENEN HASTA ALKIŞLARLA TABURCU EDİLDİ

Yeni Tip Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele kapsamında, birçok hasta sağlığına kavuşmaya devam ediyor. Bu süreçte bunun gibi iyi haberler alabilmenin yolunun Sağlık Bakanlığının açıklamaları ve izolasyon kurallarına dikkat etmekten geçtiğini tekrar hatırlatıyoruz. Son olarak Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’nde yaklaşık 14 gündür durumu ağır seyreden 31 yaşındaki (H.A) tedavisi tamamlanarak sağlık çalışanlarının alkışları ile taburcu edildi. […]
Çankırı - 13 Nisan 2020 13:58 A A

Yeni Tip Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele kapsamında, birçok hasta sağlığına kavuşmaya devam ediyor. Bu süreçte bunun gibi iyi haberler alabilmenin yolunun Sağlık Bakanlığının açıklamaları ve izolasyon kurallarına dikkat etmekten geçtiğini tekrar hatırlatıyoruz.
Son olarak Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’nde yaklaşık 14 gündür durumu ağır seyreden 31 yaşındaki (H.A) tedavisi tamamlanarak sağlık çalışanlarının alkışları ile taburcu edildi.
Hastane Başhekimi Op Dr Cem Dilmen tarafından yapılan açıklamada; “Hastamızın tedavisi Sağlık Bakanlığımızın belirlediği tedavi ve takip protokolü çerçevesinde gerçekleştirilmiştir.
Hastanede bulunduğu süre içerisinde klinik bulgularının ağır seyrediyor olmasına rağmen 14 gün sonrasında iyileşmesi ile hastamızı evine uğurlamanın mutluluğu ile bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizi sunar, izolasyon kurallarına dikkat edilmesini ve yetkililerin açıklamalarına kulak verilmesini önemle rica ederiz.
Bu konuda büyük özveri ile çalışan tüm sağlık camiasına alkışlarla taburcu ettiğimiz hastamız ile ilgilenen başta Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr Ali Özkurt, servis ve yoğun bakım personellerimize özellikle teşekkür ediyorum.
Ülkemiz ve dünyada yaşanan bu sürecin bir an önce bitmesi temennisi ile herkese sağlık diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Çankırı - 13:58 A A
BENZER HABERLER