20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KORONAVİRÜS NEDENİYLE İŞYERLERİNDE TEDBİRLER ARTTIRILDI

Bakanlıklarca yapılan her açıklamanın ardından küçük büyük birçok esnafımız ve fabrikalarımız kepenk kapattı. Kapanan işyerlerinin yanısıra çalışmak ve üretim yapmak zorunda olan işyerlerimiz de var ve bu işyerlerinde de Koronavirüs seferberliği ilan edildi. İl genelinde çalışmaya devam eden işyerlerinin giriş çıkışlarında tüm çalışanların ve ziyaretçilerin ateş ölçümü yapılıyor. İlk günlerde pek önemsenmeyen ancak dünya genelinde […]
Çankırı - 31 Mart 2020 19:51 A A

Bakanlıklarca yapılan her açıklamanın ardından küçük büyük birçok esnafımız ve fabrikalarımız kepenk kapattı. Kapanan işyerlerinin yanısıra çalışmak ve üretim yapmak zorunda olan işyerlerimiz de var ve bu işyerlerinde de Koronavirüs seferberliği ilan edildi.

İl genelinde çalışmaya devam eden işyerlerinin giriş çıkışlarında tüm çalışanların ve ziyaretçilerin ateş ölçümü yapılıyor. İlk günlerde pek önemsenmeyen ancak dünya genelinde artan vakaların ve ölümlerin ardından ciddiye alınan Koronavirüs salgınından, kurallara uyarak korunabileceğimizin bilincine varmak üzereyiz.

Ancak tüm bu vaka ve ölümlere rağmen sokağa çıkma alışkanlığımızdan bir türlü vazgeçemiyoruz. Her gün yapılan anonslara kulak asmıyoruz, yaşadıklarımızdan akıllanmıyoruz. İşine gidip gelen, zaruri alışverişini yapanlara lafımız yok ama lütfen KEYFİ NEDENLERLE EVİMİZDEN DIŞARI ÇIKMAYALIM.

Çankırı - 19:51 A A
BENZER HABERLER