Açık
  • EURO
  • DOLAR

KORGUN İLÇEMİZİN ULUDAĞ MAHALLESİ 14 GÜN KARANTİNADA

Korgun İlçemizin Uludağ Mahallesi koronavirüs vakalarında ve temaslı sayısındaki artış nedeniyle bugünden itibaren 14 gün süreyle karantina altına alındı. Karantina kararının ardından Korgun Kaymakamı Mehmet Kılıç, Belediye Başkanı Hüseyin Kozan ve İlçe Emniyet Amiri Taner Yıldız’la birlikte karantina bölgesinde inceleme ve denetlemelerde bulundu. Korgun Kaymakamlığı’nca yapılan açıklamada şu konulara yer verildi: “İlçemiz; Uludağ Mahallesi 2. […]
Çankırı - 2 Ekim 2020 20:11 A A

Korgun İlçemizin Uludağ Mahallesi koronavirüs vakalarında ve temaslı sayısındaki artış nedeniyle bugünden itibaren 14 gün süreyle karantina altına alındı. Karantina kararının ardından Korgun Kaymakamı Mehmet Kılıç, Belediye Başkanı Hüseyin Kozan ve İlçe Emniyet Amiri Taner Yıldız’la birlikte karantina bölgesinde inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Korgun Kaymakamlığı’nca yapılan açıklamada şu konulara yer verildi:

“İlçemiz; Uludağ Mahallesi 2. Etap Toki Bölgesi  Covid-19  pozitif vakalarında ve temaslılarında artış olması nedeniyle halk sağlığının korunması ve salgının kontrol altına alınması amacıyla Korgun İlçe Hıfzısıhha Kurulunun 02.10.2020 tarih ve 37 no.lu kararı ile Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 27.ve 72. maddeleri kapsamında 02.10. 2020 tarihinde saat 13.30’den itibaren (14) on dört gün süreyle karantina altına alınmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

 

Çankırı - 20:11 A A
BENZER HABERLER