reklam
reklam
DOLAR31,2277% 0.08
EURO33,9713% 0.24
STERLIN39,6481% 0.24
FRANG35,4950% -0.08
ALTIN2.038,85% -0,08
BITCOIN1.957.0835.779
reklam

KOCAMAN YÜREKLİ KÜÇÜK İZCİLER İSTİKLÂL YOLUNDA

Yayınlanma Tarihi : Google News
KOCAMAN YÜREKLİ KÜÇÜK İZCİLER İSTİKLÂL YOLUNDA
reklam

Dr. Refik Saydam İlk Okulu 4-b sınıfının koca yürekli küçük izcileri de Pazar günü düzenlenen İstiklâl Yolu Yürüyüşü ve etkinliklerine katıldılar. Katılımcılar içinde en küçük yaş grubunu oluşturan küçük izciler, yürüyüşe öğretmenleri Gülseren Albayrak ile birlikte katıldılar. Yürüyüşe katılan büyüklerinin birçoğu 5 km.lik yolda nefes nefese kalırken küçük izcilerde yorgunluktan eser yoktu.

Yürüyüşlerini söyledikleri marşlarla şenlendiren küçük izciler, Kıyısin köyündeki etkinlik alanına kadar etraflarına neşe saçtılar. Etkinlik alanındaki gösterileri pür dikkat izleyen küçük izcilerin, Çankırılı iş insanı Kaptan Mustafa Can ve İlteriş Vakfı öncülüğünde programa katılan atlara binerken keyiflerine diyecek yoktu. Mehter Takımı’nın gösterilerini izlerken çalınan marşlara eşlik eden küçük izciler, Çelik Kanatlar helikopterlerinin gösterilerini büyük bir hayranlıkla izlediler.

Ayşe Eslem Yıldız, Nehir Demiroğlu, Umut Miraç Kul, Yağız Fazlı Yılmaz, Yasin Karsavuran, Yiğit Kıymaz, Yusuf Can Cıvaş ve Zeynep Miray Aslan’dan oluşan küçük izciler, öğretmenleri Gülseren Albayrak ve öğrenci velisi Faruk Demiroğlu ile birlikte geldikleri etkinlikte çok güzel ve keyifli anlar yaşadılar.

reklam

YORUM YAP