13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KIZLARIMIZ ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI

      Dönemin Valisi Merhum Ayhan ÇEVİK’e 5 Mart 1999 tarihinde bombalı terör saldırısı girişiminde Şehadete yürüyen öğrencimiz Fatma DÖNMEZ’in okuduğu okul olan Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencimizi unutmadı.       5 Mart 1999’da Vali Ayhan Çevik’e yönelik bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Nurettin CİNSOY, esnaf Alpay EVİRGEN, […]
Çankırı - 8 Mart 2021 13:30 A A

      Dönemin Valisi Merhum Ayhan ÇEVİK’e 5 Mart 1999 tarihinde bombalı terör saldırısı girişiminde Şehadete yürüyen öğrencimiz Fatma DÖNMEZ’in okuduğu okul olan Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencimizi unutmadı.

      5 Mart 1999’da Vali Ayhan Çevik’e yönelik bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Nurettin CİNSOY, esnaf Alpay EVİRGEN, Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Emrah ERSOY ve Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Fatma DÖNMEZ şehadetlerinin 22. yılında da dualar ile anıldı.

      Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 05/03/2021 tarihinde saat 14:30’da gerçekleştirilen anma programında okulun Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Füsün TOPÇU ve okul müdürü Tansel YILMAZ Şehitlik kavramı üzerine konuşmalar gerçekleştirdiler. Covid-19 bulaş riski nedeniyle sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşen anma töreninde öğrencilerimiz de yer aldı.

        Bu vesile ile bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Çankırı - 13:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.