17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KIZILIRMAK’TA CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE DOLU YAĞDI

Yaz mevsimine girdiğimiz bu günlerde artan yağışlar birçok il ve ilçede hayatı olumsuz etkiliyor. Aşırı yağan yağmurlar bazı bölgelerde yer yer sel baskınlarına yol açarken bazı bölgelerde de dolu şeklinde kendini gösteriyor. Kızılırmak ilçesinde etkili olan dolu ve sağanak yağışlar da ekili arazilere zarar verdi. Kızılırmak ilçesi Cacıklar köyünde bugün saat 17:00 sıralarında yağan ve […]
Çankırı - 3 Haziran 2023 22:46 A A

Yaz mevsimine girdiğimiz bu günlerde artan yağışlar birçok il ve ilçede hayatı olumsuz etkiliyor. Aşırı yağan yağmurlar bazı bölgelerde yer yer sel baskınlarına yol açarken bazı bölgelerde de dolu şeklinde kendini gösteriyor. Kızılırmak ilçesinde etkili olan dolu ve sağanak yağışlar da ekili arazilere zarar verdi.

Kızılırmak ilçesi Cacıklar köyünde bugün saat 17:00 sıralarında yağan ve yaklaşık 5 dakika süren dolu yağışı bölge halkında korkuya yol açtı. Ceviz büyüklüğünde yağan ancak çok şükür ki can ve mal kaybına yol açmayan dolunun ekili arazilere zarar verdiği, birkaç evde de küçük çaplı hasara neden olduğu öğrenildi.

Aşırı yağışlardan korunmak için çeşitli önlemler alan vatandaşların, “Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu olsa gerek.” diyerek anlattıkları ceviz büyüklüğündeki dolu yağışı sonrasında Olay 18 Haber Sitemize gelen görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz.

Çankırı - 22:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.