Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KIZILIRMAK’TA BİR İYİLİK HİKAYESİ

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızılırmak Ortaokulu öğretmeni Fatma Aksu, TRT kanalı ”İyilik Hikayeleri” programının bu haftaki konuğu oldu. Kızılırmak Ortaokulu bünyesinde Beden Eğitimi ve Spor öğretmeni olarak görev yapan Fatma öğretmen sayesinde kurulan Kız Voleybol Takımı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaları esnasında bir an olsun takımı yalnız bırakmayan Fatma öğretmen, antrenmanlar ve maçlarda 6 aylık […]
Eğitim - 12 Nisan 2022 10:26 A A

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızılırmak Ortaokulu öğretmeni Fatma Aksu, TRT kanalı ”İyilik Hikayeleri” programının bu haftaki konuğu oldu.

Kızılırmak Ortaokulu bünyesinde Beden Eğitimi ve Spor öğretmeni olarak görev yapan Fatma öğretmen sayesinde kurulan Kız Voleybol Takımı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaları esnasında bir an olsun takımı yalnız bırakmayan Fatma öğretmen, antrenmanlar ve maçlarda 6 aylık bebeği Yasemin ile birlikte takıma destek oluyor. Röportajında, yaşadığı yerin küçük ya da büyük olmasının bir önemi olmadığını, önemli olan öğrencilerinin istekleri olduğunu belirten Fatma öğretmen, öğrencilerden gelen isteklerin takım kurma konusunda kendini heyecanlandırdığını da sözlerine ekledi.

Fatma öğretmene, öğrencilerin akademik başarılarının yanında sportif faaliyetlere yönelmesi konusunda verdiği emek ve fedakarlıklar için teşekkürlerimizi sunar, Kızılırmak Ortaokulu Kız Voleybol Takımı’na başarılar dileriz.

İyilik Hikayeleri 5.bölüm için TIKLAYINIZ

Eğitim - 10:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.