Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KIZILIRMAK İLÇEMİZDE İKİ KÖY KARANTİNAYA ALINDI

Kızılırmak Kaymakamlığı, ilçede artan koronavirüs salgınına karşı tedbirlerini arttırdı. Tedbirler kapsamında İlçe Hıfzısıhha Kurulu’nun aldığı kararla, pozitif vakaların ve bulaş vakalarının sürekli artış gösterdiği iki köy için 14 gün süreyle karantina kararı alındı. Kaymakamlıkça yapılan açıklama şu şekilde: “İlçe Hıfzısıhha Kurulunun 11.11.2020 tarih ve 77 sayılı kararıyla; İlçemiz Hacılar ve Tımarlı köyünde pozitif vaka sayısının […]
Çankırı - 11 Kasım 2020 21:09 A A

Kızılırmak Kaymakamlığı, ilçede artan koronavirüs salgınına karşı tedbirlerini arttırdı. Tedbirler kapsamında İlçe Hıfzısıhha Kurulu’nun aldığı kararla, pozitif vakaların ve bulaş vakalarının sürekli artış gösterdiği iki köy için 14 gün süreyle karantina kararı alındı. Kaymakamlıkça yapılan açıklama şu şekilde:

“İlçe Hıfzısıhha Kurulunun 11.11.2020 tarih ve 77 sayılı kararıyla; İlçemiz Hacılar ve Tımarlı köyünde pozitif vaka sayısının artışı nedeni ile halk sağlığını korumak ve Koronavirüs (Kovid-19) salgınının kontrolünü sağlamak amacıyla Tımarlı ve Hacılar köylerine giriş ve çıkışlarının 11.11.2020 Çarşamba günü saat 24.00’ten itibaren kapatılarak tamamının 14 gün süre ile karantina altına alınmasına, İstisnai durumlar dışında sokağa çıkılmamasına, gerekli tüm tedbirlerin alınarak uygulanmasına” karar verilmiştir.
Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.”

Çankırı - 21:09 A A
BENZER HABERLER