20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KIZILIRMAK BELEDİYESİ ÇANKIRI BİRLİKSPOR’UN RAKİPLERİ BELLİ OLDU

Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor Kulübü’nün 2022-2023   2.Lig Voleybol Erkekler sezonunda mücadele edeceği rakipleri belli oldu. Fikstür çekimi, 12 Ağustos Cuma günü Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Ankara Merkez Ofisi’nde yapıldı. TVF Youtube kanalından gerçekleşen kura çekimini, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış gerçekleştirdi. 3.Grupta yer alan Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor […]
Genel - 15 Ağustos 2022 19:04 A A

Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor Kulübü’nün 2022-2023   2.Lig Voleybol Erkekler sezonunda mücadele edeceği rakipleri belli oldu. Fikstür çekimi, 12 Ağustos Cuma günü Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Ankara Merkez Ofisi’nde yapıldı. TVF Youtube kanalından gerçekleşen kura çekimini, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış gerçekleştirdi.

3.Grupta yer alan Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor Kulübü’nün rakipleri Ankara Barosu, Boyabat 1868 Spor, Halkbank, Maliye İhtisas ve Ziraat Bankkart oldu. Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor ilk maçını içerde 30 Ekim 2022 Pazar günü Boyabat 1868 Spor Kulübü ile oynayacak.

Sezonun 1.devresi 30 Ekim 2022 Pazar günü başlayıp, 04 Aralık 2022 Pazar günü sona erecektir. 2.devre ise 18 Aralık 2022 Pazar günü başlayıp, 12 Şubat 2023 Pazar günü tamamlanacaktır. Gruplarında 1. ve 2. olan takımlar Şubat ve Mart aylarında belirlenen tarihlerde Play Off mücadelesine çıkacak, müsabakalar tamamlandıktan sonra derece elde eden 4 takım 1.lige yükselecek.

Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor İlk Antrenmanına Çıktı

Çankırı Birlikspor ile Kızılırmak Belediyesi arasında yapılan isim sponsorluğu sonucunda Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor ismiyle mücadele edecek olan Çankırı temsilcisi, Ziraat Bankkart Kulübünden 6 oyuncuyu kiraladı. Kiralık oyuncuların yanısıra 4 oyuncu ile de anlaşan Birlikspor Kulübü, en az 2 oyuncuyu daha kadrosuna katacak.
3 yıldır Çankırı’yı voleybol camiasında temsil eden Birlikspor Kulübü bu sene daha güçlü bir kadro oluşturmak için kolları sıvadı. 7/24 saat transfer çalışmalarını sürdüren Çankırı temsilcisi Çankırı halkına zevkli bir sezon yaşatmak istiyor. Ziraat Bankkart oyuncularıyla hafta sonu bir araya gelen Birlikspor Kulübü Başkanı Talip Dönmez, Genel Koordinatör Engin Oğuz Koçu ve Baş Antrenör Halil Yüceer ilk antrenmanına çıkarak genç oyuncuların fiziki ve performanslarını gözden geçirdi.

Genel - 19:04 A A
BENZER HABERLER