Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KICIMAN A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUHARREM KICIMAN VEFAT ETTİ

Korgun’da bulunan Kıcıman Tel Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kıcıman hayatını kaybetti. Bir süredir Ankara Şehir Hastanesi’nde kalp yetmezliği tedavisi görmekte olan Muharrem Kıcıman dün gece saat 00:00 sıralarında hayata veda eti. . 67 yaşındaki Muharrem Kıcıman, sıfırdan başlayıp dünyaya ihracat yapan bir şirket haline getirdiği Kıcıman A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyordu. Çankırı’nın yetiştirdiği […]
Çankırı - 26 Nisan 2020 13:11 A A

Korgun’da bulunan Kıcıman Tel Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kıcıman hayatını kaybetti. Bir süredir Ankara Şehir Hastanesi’nde kalp yetmezliği tedavisi görmekte olan Muharrem Kıcıman dün gece saat 00:00 sıralarında hayata veda eti. .

67 yaşındaki Muharrem Kıcıman, sıfırdan başlayıp dünyaya ihracat yapan bir şirket haline getirdiği Kıcıman A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyordu.

Çankırı’nın yetiştirdiği sayılı iş adamlarından olan Kıcıman 1952 yılında Atkaracalar’da doğdu. İlk ve orta okulu Atkaracalar’da liseyi ise Çorum Öğretmen okulunda okudu. Gaziantep Üniversitesi Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü bitirdikten sonra, bir süre yurdun değişik yerlerinde öğretmenlik yaptı. Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi Elektrik Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra ticarete atıldı.

Muharrem Kıcıman’ın cenazesinin bugün Atkaracalar’da kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedileceği bildirildi.

Olay 18 ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz

Çankırı - 13:11 A A
BENZER HABERLER