Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KENAN KARAKUŞ: “KÜSKÜNLERİN BARIŞTIĞI, SEVENLERİN BİR ARAYA GELDİĞİ BAYRAM GÜNLERİ”

Zafer Partisi Çankırı İl Başkanı Kenan Karakuş, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir bayram mesajı yayınladı. Karakuş, mesajında şunları söyledi: “Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, umut ve sevincimizi artıran, aramızdaki dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren günlerdir. Ayrıca küskünlerin barıştığı, […]
Genel - 21 Nisan 2023 10:54 A A

Zafer Partisi Çankırı İl Başkanı Kenan Karakuş, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir bayram mesajı yayınladı. Karakuş, mesajında şunları söyledi:

“Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, umut ve sevincimizi artıran, aramızdaki dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren günlerdir. Ayrıca küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bu güzel bayram günlerinde üzerimize düşen görevleri yerine getirmeli, bayramın anlamına ve ruhuna göre hareket etmeliyiz.

Bayramda eş, dost, akrabalar, komşular ve aile büyükleri ziyaret edilmelidir. Tüm hemşerilerimizin, esnafların ve İslam aleminin Ramazan bayramını kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.”

Genel - 10:54 A A
BENZER HABERLER